Agroma - Świerklaniec
 • Konto
  Cart

  No products in the cart.

  MUNICIPAL machines

  sale  rental  service

  tym-1304 - agroma

  Szukasz niezawodnych rozwiązań w gospodarce komunalnej i rolnictwie?
  Agroma Świerklaniec to miejsce, gdzie znajdziesz to, czego potrzebujesz.

  Wynajem ciągnika rolniczego lub komunalnego z osprzętem.
  Wypożyczalnia traktorów.

  Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy – u nas wypożyczysz ciągnik komunalny / rolniczy / traktor. Maszyny są dostępne z osprzętem zarówno na sezon zimowy jak i letni. Wynajmujemy ciągniki wyposażone między innymi w kosiarki bijakowe, rozdrabniacze gałęzi, beczki asenizacyjne czy pługi odśnieżne i posypywarki piasku i soli. Nasza wypożyczalnia ciągników rolniczych i komunalnych zapewnia sprzęt gotowy do pracy w każdym terenie.

  Sprzedaż – maszyny komunalne i rolnicze, traktory TYM, Melex - nowe i używane

  Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sprzętu do pracy na co dzień, zapoznaj się z naszym asortymentem: traktory TYM, maszyny komunalne, ciągniki rolnicze, kosiarki bijakowe, pługi odśnieżne, zamiatarki, beczki asenizacyjne, posypywarki piasku i soli, przyczepy rolnicze czy pojazdy elektryczne Melex. A dla tych, którzy szukają oszczędności, mamy bogatą ofertę maszyn używanych – każda z nich przeszła dokładny serwis i jest w 100% gotowa do działania.

  Szczotki do zamiatarek – zapraszamy do sklepu

  Oferujemy wysokiej jakości szczotki do zamiatarek zawieszanych, samojezdnych i elewatorowych, szczotki walcowe, pierścieniowe, pióra, szczotki talerzowe oraz techniczne czy szczotki dedykowane do truskawek. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szczotki przemysłowe do różnorodnych zastosowań. Oprócz szczotek do zamiatarek, w sklepie oferujemy też m.in. noże bijakowe, części do zamiatarek, pługów odśnieżnych, posypywarek, wozów asenizacyjnych, beczki do wody pitnej z atestem higienicznym PZN itp.

  Serwis i części zamienne do maszyn rolniczych i komunalnych.
  Naprawa ciągników i traktorów.

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz regularnej konserwacji, czy nagłej naprawy ciągników rolniczych czy komunalnych – nasz serwis maszyn zapewnia szybką i profesjonalną pomoc. Posiadamy także szeroki wybór części zamiennych, co gwarantuje długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie zakupionego u nas sprzętu.

  Magazyny na wynajem

  Potrzebujesz przestrzeni magazynowej na Śląsku? U nas znajdziesz hale i magazyny na wynajem, które dopasujesz idealnie do wymagań swojego biznesu.

  Odwiedź nas i przekonaj się jak możemy wspierać Twój biznes. Agroma Świerklaniec.

  Contact Us


  Sale and rental

  Sale of machinery and equipment

   
  Monday – Friday:
  8:00 – 16:00

  Brushes for sweepers

  Service

  Warranty repairs - post-warranty

   
  Monday – Friday:
  8:00 – 16:00

  Company store

  Spare parts, accessories

   
  Monday – Friday:
  8:00 – 16:00
  Saturday: 8:00 – 13:00

  Watch the video

  Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. More Information